18 Lip

Kłopot z niewybijającymi się ósemkami

Impreza urodzinowa u koleżanki zakończyła się dla mnie szybkim powrotem do domu. Nigdy nie czułam się tak źle, jak właśnie tego feralnego wieczora. Do dnia dzisiejszego, nie mogę sobie darować, że opuściłam tak niesamowite wydarzenie. Wszyscy znajomi, dnia następnego żyli tylko wydarzeniami z uroczystości jaka mnie ominęła. A wszystko przez ból zęba, który był tak silny, że owej nocy wróciłam do domu, po czym wsiadłam w samochód i udałam się do stomatologa Warszawa Ursynów.

stomatolog warszawa ursynów

Niezastąpiona pomoc

Okazało się, że moje wspaniałe zęby ósemki wszystkie wyszły, jednak się nie przebiły przez dziąsła i rosną sobie w poprzek. Jedna z nich, ta ósemka, właśnie dalej rosła, dlatego też sprawiała mi tyle bólu. Otrzymałam środek przeciwbólowy od cudownej pani doktor Iwony Hawryluk.  Po rejestracji na kolejną wizytę do stomatolog Warszawa Ursynów dowiedziałam się, że mam wszystkie zęby mądrości do wycięcia.

iwona hawryluk

Na moje nieszczęście…

A wszystko musiało się akurat wydarzyć w najlepiej zapowiadającą się noc w historii mojego zakładu pracy. Wszyscy gości zaproszeni byli właśnie z firmy. Miałam po raz pierwszy rozmawiać z nowo przyjętym kolegą z innego działu, który strasznie mi się podobał. Liczyłam, że nasza znajomość mogłaby przerodzić się w coś więcej. Jednak stało się, co się stało i do dnia dzisiejszego przez swoje nieśmiałości, jesteśmy tylko na „cześć” i „ do widzenia”. Życie pisze nam inny scenariusz, niż byśmy sami chcieli. Najwyraźniej pisany mi jest ktoś inny, kogo jeszcze nie poznałam.